Ana Sayfa › Sıralama › Fatmagül

Fatmagül

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #180 · ELO 1045 · 11.951 XP

🎮 267 maç✅ 40 galibiyet ❌ 213 mağlubiyet🤝 14 berabere📊 %16 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1045Son 200 maçTaban: 1045

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MEniko13-2618.10.2026
MEniko19-2518.10.2026
MEniko13-2518.10.2026
M@fatihciglik19-2518.10.2026
M@fatihciglik14-2618.10.2026
M@fatihciglik13-2518.10.2026
M@fatihciglik18-3018.10.2026
M@fatihciglik8-2618.10.2026
MEniko4-2517.10.2026
MEniko4-2517.10.2026
MEniko15-2517.10.2026
GAyşegül IRMAK37-1117.10.2026
BAyşegül IRMAK24-2417.10.2026
MElif ÖZKAN20-2517.10.2026
GMisafir#282329-1917.10.2026
MUlu Hakan21-2717.10.2026
MUlu Hakan10-2517.10.2026
MUlu Hakan19-2617.10.2026
GUlu Hakan27-2117.10.2026
Gmeko47-117.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna