Ana Sayfa › Sıralama › AVŞAR HAN

AVŞAR HAN

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #150 · ELO 1063 · 37.831 XP

🎮 1279 maç✅ 700 galibiyet ❌ 518 mağlubiyet🤝 61 berabere📊 %57 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1063Son 200 maçTaban: 1063

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MMisafir#298918-2514.10.2026
MMisafir#298922-2614.10.2026
BMisafir#298924-2414.10.2026
GMisafir#298925-1714.10.2026
GMisafir#298925-2014.10.2026
GMisafir#298926-1014.10.2026
Gsare29-1314.10.2026
GSilinmiş Oyuncu25-813.10.2026
G@fatihciglik25-813.10.2026
MSilinmiş Oyuncu21-2513.10.2026
MSilinmiş Oyuncu20-2513.10.2026
GZeynep 426-1513.10.2026
GZeynep 427-913.10.2026
GZeynep 426-1513.10.2026
MZey21-2613.10.2026
GCemre DALDI25-513.10.2026
GCemre DALDI25-913.10.2026
Gsrkuş25-2012.10.2026
Gsrkuş25-2112.10.2026
Msrkuş10-2512.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna