Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#3824

Misafir#3824

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #43 · ELO 1186 · 7.093 XP

🎮 72 maç✅ 26 galibiyet ❌ 43 mağlubiyet🤝 3 berabere📊 %38 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1186Son 74 maçTaban: 1020

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GAykut Kostak25-1018.10.2026
GAhmet Kılıç27-2118.10.2026
MAhmet Kılıç23-2518.10.2026
MLaçin15-2518.10.2026
GEcrin 225-1118.10.2026
MDel piero1021-2717.10.2026
MMisafir#550418-3017.10.2026
GAKIN ÇELİK25-2317.10.2026
GŞeyma Yörük25-2317.10.2026
GŞeyma Yörük25-2317.10.2026
GŞeyma Yörük26-2217.10.2026
GŞeyma Yörük25-1917.10.2026
MMisafir121318-2617.10.2026
MEmine Baysan20-2516.10.2026
BMisafir#890924-2411.10.2026
BMisafir#706024-2411.10.2026
MMisafir#890923-2511.10.2026
MMisafir#835123-2511.10.2026
MMisafir#835118-2511.10.2026
MMisafir#835118-3011.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna