Ana Sayfa › Sıralama › DOG DAY

DOG DAY

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #347 · ELO 1000 · 5.800 XP

🎮 74 maç✅ 26 galibiyet ❌ 44 mağlubiyet🤝 4 berabere📊 %37 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1000Son 90 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MMisafir#84655-4318.10.2026
Gmehmet ali tural25-818.10.2026
Gmehmet ali tural25-2318.10.2026
MBuKim22-2618.10.2026
MZey21-2717.10.2026
GZey25-1317.10.2026
MBuKim14-2517.10.2026
MBuKim19-2517.10.2026
MBuKim16-2517.10.2026
MBuKim14-2517.10.2026
MHÜSEYİN16-2617.10.2026
MHÜSEYİN11-2717.10.2026
BHÜSEYİN24-2417.10.2026
MMisafir#60519-2617.10.2026
MMisafir#60517-2517.10.2026
MHiranur doa Ataso23-2517.10.2026
MMisafir#790921-2715.10.2026
MUsta Görkem19-2615.10.2026
GMisafir#406125-2315.10.2026
MMisafir#406120-2815.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna