Ana Sayfa › Sıralama › Hasan

Hasan

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #366 · ELO 1000 · 1.561 XP

🎮 18 maç✅ 2 galibiyet ❌ 16 mağlubiyet🤝 0 berabere📊 %11 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1000Son 25 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MAlphaMind18-2520.10.2026
MMisafir#554813-2720.10.2026
Mkfc119612-2519.10.2026
Mkfc119623-2519.10.2026
Mkfc11969-2519.10.2026
Mkfc11968-2519.10.2026
Mkfc11969-2619.10.2026
Mkfc119611-2619.10.2026
Mkfc119618-2519.10.2026
Mkfc119611-2619.10.2026
MNinziya12-2619.10.2026
GMisafir#23743-519.10.2026
MA.12-2619.10.2026
MMisafir#746321-2719.10.2026
GMisafir#746326-2219.10.2026
MAlphaMind19-2519.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna