Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#8757

Misafir#8757

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #347 · ELO 1000 · 2.329 XP

🎮 33 maç✅ 7 galibiyet ❌ 25 mağlubiyet🤝 1 berabere📊 %22 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1000Son 39 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GMisafir#933125-1717.10.2026
GMisafir#933126-2217.10.2026
MMisafir#95919-2517.10.2026
MMisafir#9598-2617.10.2026
MMisafir#95917-2517.10.2026
GMisafir#755744-417.10.2026
MMisafir#755717-2517.10.2026
MMisafir#690515-3308.10.2026
MAyza Kumsal kaya23-2506.10.2026
MSÜMEYYE14-2515.09.2026
MSlymnn2715-2511.09.2026
MSlymnn2715-2511.09.2026
Mmelek özdemir21-2711.09.2026
Bkfc119624-2411.09.2026
MMisafir#171317-3111.09.2026
MMisafir#171312-2511.09.2026
MMisafir#2346-2510.09.2026
MMisafir#23417-2510.09.2026
MBuğra Güzel22-2610.09.2026
GMisafir#476148-010.09.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna