Ana Sayfa › Sıralama › Laçin

Laçin

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #2 · ELO 1532 · 72.124 XP

🎮 1940 maç✅ 1420 galibiyet ❌ 326 mağlubiyet🤝 194 berabere📊 %81 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1532Son 200 maçTaban: 1486

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GİMPARATOR25-2318.10.2026
GBilge Balcı26-918.10.2026
GAkıncıAlp25-2018.10.2026
GAkıncıAlp25-1618.10.2026
GSahibül Hikmet25-2218.10.2026
BEksik Timur24-2418.10.2026
GBaku202625-2218.10.2026
Gkfc119625-1318.10.2026
GGMRC25-2218.10.2026
GMisafir#102225-2218.10.2026
GMisafir#200525-518.10.2026
GMisafir#200528-2018.10.2026
GMisafir#229726-2218.10.2026
GMisafir#229725-2318.10.2026
MMisafir#229721-2518.10.2026
GAkıncıAlp26-1618.10.2026
GSelamunaleyküm27-1918.10.2026
BSelamunaleyküm24-2418.10.2026
GMisafir#66926-2118.10.2026
GMisafir#66925-2318.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna