Ana Sayfa › Sıralama › Selim 2

Selim 2

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #347 · ELO 1000 · 7.556 XP

🎮 264 maç✅ 32 galibiyet ❌ 216 mağlubiyet🤝 16 berabere📊 %13 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1000Son 159 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MSilinmiş Oyuncu16-3205.10.2026
MSilinmiş Oyuncu21-2705.10.2026
MSilinmiş Oyuncu14-2505.10.2026
MSilinmiş Oyuncu22-2605.10.2026
MSilinmiş Oyuncu21-2705.10.2026
MSilinmiş Oyuncu18-2505.10.2026
MSilinmiş Oyuncu4-2605.10.2026
MSilinmiş Oyuncu16-2505.10.2026
MSilinmiş Oyuncu13-2505.10.2026
GAhmet Kılıç25-405.10.2026
GÇINAR TÜRKAN26-2005.10.2026
MMisafir#688615-2505.10.2026
MMisafir#840718-2505.10.2026
GMisafir#840725-2305.10.2026
GMisafir#840725-2105.10.2026
MMisafir#840723-2505.10.2026
MMisafir#675316-2603.10.2026
MMisafir#675316-2503.10.2026
MMisafir#675311-2903.10.2026
MMisafir#102211-2524.09.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna