Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#9922

Misafir#9922

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #159 · ELO 1074 · 5.897 XP

🎮 23 maç✅ 17 galibiyet ❌ 2 mağlubiyet🤝 4 berabere📊 %89 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1074Son 32 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
BBerat Zeren24-2431.10.2026
Gkfc119625-1931.10.2026
BMisafir#558424-2431.10.2026
GEmine25-1031.10.2026
BSelhatin Uren24-2431.10.2026
BSait Kuş24-2431.10.2026
Mhato21-2731.10.2026
Ghato27-2131.10.2026
Ghato25-1631.10.2026
Ghato25-1931.10.2026
GMisafir#550425-1331.10.2026
GEren Özdemir28-1031.10.2026
GEren Özdemir25-1231.10.2026
GEren Özdemir27-1531.10.2026
Ghato27-631.10.2026
Ghato25-1531.10.2026
Mhato11-2531.10.2026
Ghato25-2331.10.2026
GMisafir#66926-1831.10.2026
GMisafir#66925-1731.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna