Ana Sayfa › Sıralama › Duru Sare ARIKAN

Duru Sare ARIKAN

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #172 · ELO 1049 · 3.126 XP

🎮 41 maç✅ 14 galibiyet ❌ 22 mağlubiyet🤝 5 berabere📊 %39 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1049Son 52 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MEnver Küreci17-2511.10.2026
GMETEOR—07.10.2026
GSilinmiş Oyuncu43-507.10.2026
M@fatihciglik11-2507.10.2026
GZeynep Sare Aslan28-2007.10.2026
MMisafir#782517-2506.10.2026
M@fatihciglik8-2506.10.2026
BKadir ARIKAN24-2406.10.2026
MLaçin14-2806.10.2026
MMisafir#688623-2505.10.2026
MMisafir#89097-2505.10.2026
BMisafir#890924-2405.10.2026
MMisafir#89097-2505.10.2026
MMisafir#70607-2605.10.2026
GBUTURNUVAYIKAZANACAK25-704.10.2026
BBUTURNUVAYIKAZANACAK24-2404.10.2026
GBUTURNUVAYIKAZANACAK25-1204.10.2026
MGMRC1-4704.10.2026
MGMRC4-2504.10.2026
MKadir ARIKAN23-2504.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna