Ana Sayfa › Sıralama › ahmet ozdemir

ahmet ozdemir

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #331 · ELO 1020 · 4.743 XP

🎮 38 maç✅ 15 galibiyet ❌ 17 mağlubiyet🤝 6 berabere📊 %47 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1020Son 48 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MMisafir#229718-2531.10.2026
GŞeyma Yörük25-2331.10.2026
MŞeyma Yörük19-2931.10.2026
MMisafir#229710-2631.10.2026
BMisafir#229724-2431.10.2026
BMisafir#847124-2431.10.2026
MMisafir#847123-2531.10.2026
GSelhatin Uren25-1731.10.2026
MMisafir#345112-2531.10.2026
MMisafir#847118-3031.10.2026
MŞükür Məhişoğlu18-3031.10.2026
GMisafir#2005—31.10.2026
MEylül22-2531.10.2026
MSümeyra Uzun 215-2631.10.2026
GBusra Kolcu31-1730.10.2026
GBusra Kolcu25-1130.10.2026
GBusra Kolcu25-1030.10.2026
MBusra Kolcu23-2530.10.2026
GBusra Kolcu32-1630.10.2026
BMisafir#66924-2430.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna