Ana Sayfa › Sıralama › Ali Kapusızoğlu

Ali Kapusızoğlu

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #197 · ELO 1049 · 1.641 XP

🎮 15 maç✅ 5 galibiyet ❌ 10 mağlubiyet🤝 0 berabere📊 %33 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1049Son 20 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MMisafir#616113-2626.10.2026
GZeynep 525-2326.10.2026
MAkıncıAlp14-2526.10.2026
MTUNA14-2626.10.2026
MElif Baladur12-2626.10.2026
GElif Baladur25-2026.10.2026
GElif Baladur26-2026.10.2026
GMisafir#192125-2326.10.2026
MMisafir#192120-2526.10.2026
MMisafir#192116-2526.10.2026
MMisafir#192116-2526.10.2026
MMisafir#719317-3126.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna