Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#250

Misafir#250

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #342 · ELO 1005 · 56.329 XP

🎮 3953 maç✅ 2248 galibiyet ❌ 1410 mağlubiyet🤝 295 berabere📊 %61 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1005Son 200 maçTaban: 1005

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GMisafir#66928-2018.10.2026
GMisafir#66932-1618.10.2026
GAykut Kostak25-718.10.2026
GAykut Kostak25-1318.10.2026
GMisafir#66927-1118.10.2026
GMisafir#442144-418.10.2026
GMisafir#442127-2118.10.2026
GMisafir#442125-1718.10.2026
GParvin Mehdiyev32-1618.10.2026
GParvin Mehdiyev27-518.10.2026
GParvin Mehdiyev26-1718.10.2026
GParvin Mehdiyev25-1318.10.2026
GAtilla Gürgenli27-718.10.2026
GAtilla Gürgenli26-1118.10.2026
GAtilla Gürgenli26-1918.10.2026
GAtilla Gürgenli30-1818.10.2026
GZeynep Sare Aslan33-1518.10.2026
GZeynep Sare Aslan25-2018.10.2026
GZeynep Sare Aslan27-2118.10.2026
MMisafir#447522-2617.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna