Ana Sayfa › Sıralama › ecriiin

ecriiin

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #225 · ELO 1038 · 10.867 XP

🎮 176 maç✅ 65 galibiyet ❌ 98 mağlubiyet🤝 13 berabere📊 %40 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1038Son 197 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MMisafir#382411-2518.10.2026
GAtilla Gürgenli26-2218.10.2026
GAtilla Gürgenli25-818.10.2026
GUlu Hakan25-1818.10.2026
GUlu Hakan26-2218.10.2026
GUlu Hakan26-1318.10.2026
Mkamber cicek22-2518.10.2026
GMisafir#179725-1118.10.2026
MSilinmiş Oyuncu15-2518.10.2026
MMisafir#17717-2617.10.2026
GÇINAR TÜRKAN25-1417.10.2026
MDel piero1023-2517.10.2026
BDel piero1024-2417.10.2026
MMisafir#95920-2817.10.2026
BAhmet Kılıç24-2417.10.2026
MUlu Hakan18-2517.10.2026
GUlu Hakan25-1817.10.2026
MFırat17-2516.10.2026
GFırat25-1716.10.2026
MFırat12-2516.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna