Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#9348

Misafir#9348

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #203 · ELO 1039 · 1.763 XP

🎮 35 maç✅ 6 galibiyet ❌ 29 mağlubiyet🤝 0 berabere📊 %17 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1039Son 42 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MBeşir Meral14-2816.10.2026
MNisa Gül6-2516.10.2026
MNisa Gül14-2516.10.2026
GNisa Gül25-1516.10.2026
MNisa Gül20-2516.10.2026
MHiranur doa Ataso13-2516.10.2026
MAlphaMind22-2616.10.2026
MAlphaMind15-3316.10.2026
MAlphaMind14-2816.10.2026
MAlphaMind18-2516.10.2026
MAlphaMind10-2616.10.2026
MMisafir#84654-2716.10.2026
MMisafir#846511-2516.10.2026
GMisafir#846527-2116.10.2026
GMisafir#944248-016.10.2026
MMisafir#84656-2516.10.2026
MMisafir#846522-2616.10.2026
MMisafir#846510-2916.10.2026
MMisafir#447511-2511.10.2026
MYasin Berkay15-2511.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna