Ana Sayfa › Sıralama › Yasin Berkay

Yasin Berkay

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #131 · ELO 1074 · 7.982 XP

🎮 88 maç✅ 59 galibiyet ❌ 27 mağlubiyet🤝 2 berabere📊 %69 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1074Son 100 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MMisafir#706019-2514.10.2026
GÜmran Uluışık26-1612.10.2026
GÜmran Uluışık25-1812.10.2026
GAli öz25-812.10.2026
GAli öz26-1512.10.2026
GAli öz25-812.10.2026
GAli öz25-1212.10.2026
GAli öz26-1912.10.2026
MSevda20-2612.10.2026
GSevda25-1912.10.2026
MSevda22-2612.10.2026
GMisafir#829225-1812.10.2026
GEcrin 228-2012.10.2026
GEcrin 225-2012.10.2026
GSelma Kayhan25-1412.10.2026
GIrmak Karayiğit25-1511.10.2026
MIrmak Karayiğit19-2511.10.2026
GIrmak Karayiğit31-1711.10.2026
GIrmak Karayiğit26-2211.10.2026
BIrmak Karayiğit24-2411.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna