Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#4516

Misafir#4516

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #259 · ELO 1024 · 27.047 XP

🎮 246 maç✅ 196 galibiyet ❌ 24 mağlubiyet🤝 26 berabere📊 %89 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1024Son 146 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
BLaçin24-2428.09.2026
GLaçin28-2028.09.2026
GEmir Gençoğlu44-427.09.2026
GBuKim—27.09.2026
MGumball21-2727.09.2026
BMisafir#721324-2427.09.2026
GMisafir#616427-1327.09.2026
GMisafir#616425-1927.09.2026
GMete4526-1427.09.2026
GMete4525-1627.09.2026
GMisafir#956926-927.09.2026
GMisafir#283125-1327.09.2026
GMisafir#23426-2027.09.2026
GLaçin25-1927.09.2026
MSilinmiş Oyuncu21-2727.09.2026
GSilinmiş Oyuncu25-2227.09.2026
GSilinmiş Oyuncu26-1327.09.2026
GSilinmiş Oyuncu25-1827.09.2026
GSilinmiş Oyuncu30-1827.09.2026
GSilinmiş Oyuncu25-1927.09.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna