Ana Sayfa › Sıralama › cengaver

cengaver

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #144 · ELO 1064 · 16.383 XP

🎮 414 maç✅ 144 galibiyet ❌ 247 mağlubiyet🤝 23 berabere📊 %37 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1064Son 200 maçTaban: 1036

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MSilinmiş Oyuncu15-2515.10.2026
GFatma asff25-1615.10.2026
MFatma asff23-2515.10.2026
MMisafir#66922-2615.10.2026
GSilinmiş Oyuncu26-2210.10.2026
MSilinmiş Oyuncu19-2610.10.2026
MSilinmiş Oyuncu13-2510.10.2026
GSilinmiş Oyuncu26-1010.10.2026
MSilinmiş Oyuncu21-2610.10.2026
MSilinmiş Oyuncu22-2610.10.2026
MSilinmiş Oyuncu13-2510.10.2026
MSilinmiş Oyuncu23-2510.10.2026
MMisafir#566220-2510.10.2026
MMisafir#566219-2510.10.2026
MMisafir#566222-2610.10.2026
MMisafir#566218-2610.10.2026
MMisafir#825323-2510.10.2026
BMisafir#825324-2410.10.2026
GMERTİNGO827-1310.10.2026
GMERTİNGO827-2110.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna