Ana Sayfa › Sıralama › Yasemin

Yasemin

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #92 · ELO 1103 · 12.218 XP

🎮 361 maç✅ 87 galibiyet ❌ 251 mağlubiyet🤝 23 berabere📊 %26 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1103Son 62 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MMisafir#514121-2525.09.2026
MMisafir#956923-2525.09.2026
MMisafir#790914-2525.09.2026
MMisafir#17721-2713.09.2026
GMisafir#17725-2113.09.2026
MMisafir#17721-2513.09.2026
MMisafir#17710-2513.09.2026
MMisafir#61255-2612.09.2026
MMisafir#797818-2512.09.2026
MMisafir#252023-2512.09.2026
MGülay21-2711.09.2026
BGülay24-2411.09.2026
Mselim20-2810.09.2026
Mselim20-2810.09.2026
MFırat13-2510.09.2026
Mice man14-2508.09.2026
MTUNA16-2507.09.2026
MSlymnn2712-2506.09.2026
GMisafir#84348-006.09.2026
MSlymnn2717-2806.09.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna