Ana Sayfa › Sıralama › Hamsipilav61

Hamsipilav61

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #191 · ELO 1041 · 10.606 XP

🎮 242 maç✅ 62 galibiyet ❌ 167 mağlubiyet🤝 13 berabere📊 %27 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1041Son 178 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GİMPARATOR25-2018.10.2026
MZey21-2518.10.2026
MZey23-2518.10.2026
MZey18-3018.10.2026
MKEYKUBAD18-3017.10.2026
MMisafir#66915-2517.10.2026
GMisafir#573325-1911.10.2026
GZeynep Sare Aslan—11.10.2026
MMisafir#00423-2511.10.2026
MZeynep Su Kaya21-2711.10.2026
GMisafir#679925-611.10.2026
GBurak Şeref25-610.10.2026
GBurak Şeref25-410.10.2026
Bcengaver24-2410.10.2026
Mcengaver14-2510.10.2026
Mcengaver22-2610.10.2026
Mcengaver17-2510.10.2026
Bcengaver24-2410.10.2026
GUlu Hakan25-2009.10.2026
MUlu Hakan19-2909.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna