Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#4759

Misafir#4759

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #280 · ELO 1034 · 2.011 XP

🎮 35 maç✅ 6 galibiyet ❌ 26 mağlubiyet🤝 3 berabere📊 %19 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1034Son 42 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
Ghato25-1831.10.2026
GSamed sefa Basara25-1731.10.2026
GSamed sefa Basara25-631.10.2026
BAkıncıAlp24-2431.10.2026
GEren Özdemir—31.10.2026
Mmustafa tekin14-2931.10.2026
BMisafir#498624-2430.10.2026
MMisafir#49867-2530.10.2026
MMisafir#843622-2630.10.2026
MMisafir#843622-2630.10.2026
MMisafir#843619-2930.10.2026
MMisafir#843620-2530.10.2026
MMisafir#333318-3027.10.2026
MAlphaMind23-2527.10.2026
MAlphaMind16-2527.10.2026
MAlphaMind18-2527.10.2026
MAlphaMind10-3827.10.2026
MAlphaMind20-2527.10.2026
MŞeyma Yörük11-2827.10.2026
MŞeyma Yörük21-2727.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna