Ana Sayfa › Sıralama › Savaşçı

Savaşçı

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #168 · ELO 1053 · 12.756 XP

🎮 200 maç✅ 85 galibiyet ❌ 106 mağlubiyet🤝 9 berabere📊 %45 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1053Son 200 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GSilinmiş Oyuncu26-918.10.2026
GMisafir#357125-517.10.2026
GMisafir#357125-1717.10.2026
BMisafir#357124-2417.10.2026
BMisafir#357124-2417.10.2026
MMisafir#357118-2517.10.2026
MMisafir#790914-2517.10.2026
MMisafir#790920-2817.10.2026
GMisafir#790926-2217.10.2026
MMisafir#970212-2617.10.2026
MMisafir#970210-2617.10.2026
GMisafir#468225-2017.10.2026
MSlymnn2717-2517.10.2026
MSlymnn2719-2517.10.2026
GSlymnn2725-2317.10.2026
MİMPARATOR19-2517.10.2026
MElif ACET22-2617.10.2026
MElif ACET21-2517.10.2026
BElif ACET24-2417.10.2026
GİMPARATOR25-2317.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna