Ana Sayfa › Sıralama › Rümeysa Yıldız

Rümeysa Yıldız

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #339 · ELO 1016 · 14.300 XP

🎮 248 maç✅ 105 galibiyet ❌ 123 mağlubiyet🤝 20 berabere📊 %46 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1016Son 178 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MMisafir#644222-2623.10.2026
MMisafir#644220-2623.10.2026
GCE ee44-423.10.2026
MCE ee15-2723.10.2026
MCE ee21-2723.10.2026
MCE ee11-2723.10.2026
GFatma asff26-2223.10.2026
MFatma asff18-3023.10.2026
MFatma asff7-2523.10.2026
MFatma asff13-2623.10.2026
BMisafir#554824-2423.10.2026
GMisafir#7630—23.10.2026
GMisafir#1335—23.10.2026
MŞükür Məhişoğlu19-2523.10.2026
GMisafir#231244-423.10.2026
MMisafir#721323-2523.10.2026
MMisafir#860823-2523.10.2026
Gİsmail Başer25-1519.10.2026
Gİsmail Başer26-1419.10.2026
MMisafir#362815-2519.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna