Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#8062

Misafir#8062

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #157 · ELO 1057 · 1.774 XP

🎮 27 maç✅ 7 galibiyet ❌ 18 mağlubiyet🤝 2 berabere📊 %28 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1057Son 31 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GMisafir#1166—08.10.2026
MSelhatin Uren20-2508.10.2026
Gmehmet ali tural27-1008.10.2026
MYasin Berkay9-2508.10.2026
MMisafir#66921-2707.10.2026
GMisafir#66926-1607.10.2026
MSilinmiş Oyuncu18-3007.10.2026
MSilinmiş Oyuncu7-2607.10.2026
MSilinmiş Oyuncu14-2507.10.2026
BSilinmiş Oyuncu24-2407.10.2026
MbabapiroOyuncu117-2507.10.2026
MMisafir#970217-2507.10.2026
Bv880v24-2407.10.2026
MUgur19-2507.10.2026
MUgur8-2607.10.2026
MUgur17-2507.10.2026
MMustafa kemal Yay15-2507.10.2026
MUgur3-2707.10.2026
MUgur4-2507.10.2026
MSilinmiş Oyuncu6-2507.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna