Ana Sayfa › Sıralama › MAMOSTE47

MAMOSTE47

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #38 · ELO 1203 · 37.373 XP

🎮 1071 maç✅ 672 galibiyet ❌ 313 mağlubiyet🤝 86 berabere📊 %68 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1203Son 200 maçTaban: 1131

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GMisafir#179725-718.10.2026
GMisafir#179725-1418.10.2026
Mkfc119621-2518.10.2026
Mkfc119613-2618.10.2026
Bkfc119624-2418.10.2026
GİMPARATOR25-2317.10.2026
GİMPARATOR25-2217.10.2026
GİMPARATOR26-1917.10.2026
GİMPARATOR25-2317.10.2026
GİMPARATOR27-1617.10.2026
Gsrkuş25-1317.10.2026
Gsrkuş27-2117.10.2026
GÖmer Turhan25-1517.10.2026
GÖmer Turhan26-1517.10.2026
GÖmer Turhan25-2317.10.2026
GMisafir#945935-1317.10.2026
GMisafir#896825-1517.10.2026
GMisafir#896828-2017.10.2026
GMisafir#896828-2017.10.2026
GMisafir#896825-1217.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna