Ana Sayfa › Sıralama › Dark Knight

Dark Knight

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #85 · ELO 1110 · 12.306 XP

🎮 225 maç✅ 110 galibiyet ❌ 90 mağlubiyet🤝 25 berabere📊 %55 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1110Son 62 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GMisafir#871028-621.10.2026
Mkfc119622-2521.10.2026
Mkfc119622-2521.10.2026
GMisafir#447527-1721.10.2026
GMisafir#447525-1821.10.2026
MMisafir#447523-2521.10.2026
GMisafir#577126-919.10.2026
GMisafir#688627-2119.10.2026
Mözde23-2519.10.2026
Gözde26-1519.10.2026
Mözde23-2519.10.2026
Gözde25-2319.10.2026
Gözde25-1919.10.2026
Gözde26-1219.10.2026
MMisafir#17715-2607.09.2026
MEksik Timur23-2507.09.2026
GŞükür Məhişoğlu26-1907.09.2026
GMisafir#957725-2007.09.2026
MŞükür Məhişoğlu16-2506.09.2026
GMisafir#721329-1906.09.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna