Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#6125

Misafir#6125

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #372 · ELO 1000 · 415 XP

🎮 3 maç✅ 0 galibiyet ❌ 3 mağlubiyet🤝 0 berabere📊 %0 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1299Son 200 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MMisafir#1771-4724.09.2026
MMisafir#311821-2524.09.2026
BMisafir#311824-2424.09.2026
GMisafir#311825-1824.09.2026
GMisafir#283125-1424.09.2026
MMisafir#283123-2524.09.2026
GSelim 225-1724.09.2026
GSilinmiş Oyuncu25-2324.09.2026
GSilinmiş Oyuncu26-1324.09.2026
GDarwin27-1324.09.2026
GMisafir#459425-1424.09.2026
Gkfc119625-1824.09.2026
Gkfc119625-1924.09.2026
Gkfc119625-1224.09.2026
Bkfc119624-2424.09.2026
Gkfc119628-2024.09.2026
Gkfc119625-2324.09.2026
Mkfc119617-2624.09.2026
Gkfc119626-1224.09.2026
Mkfc119622-2524.09.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna