Ana Sayfa › Sıralama › Beşir 29

Beşir 29

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #51 · ELO 1168 · 14.146 XP

🎮 144 maç✅ 64 galibiyet ❌ 61 mağlubiyet🤝 19 berabere📊 %51 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1168Son 87 maçTaban: 1020

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MSilinmiş Oyuncu23-2522.09.2026
MSilinmiş Oyuncu22-2522.09.2026
MSilinmiş Oyuncu14-2622.09.2026
BSilinmiş Oyuncu24-2422.09.2026
BSilinmiş Oyuncu24-2422.09.2026
MSilinmiş Oyuncu20-2522.09.2026
GSilinmiş Oyuncu25-1622.09.2026
MSilinmiş Oyuncu20-2822.09.2026
GSilinmiş Oyuncu25-2322.09.2026
BSilinmiş Oyuncu24-2422.09.2026
GSilinmiş Oyuncu25-2022.09.2026
MSilinmiş Oyuncu18-3022.09.2026
MMisafir#890910-2522.09.2026
Mkfc119618-2516.09.2026
GDarwin25-1016.09.2026
MMisafir#84320-2516.09.2026
BENGİN190724-2416.09.2026
BÇınar Türkan24-2416.09.2026
Mfuzuli10-2516.09.2026
GMisafir#395926-1216.09.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna