Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#959

Misafir#959

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #55 · ELO 1163 · 23.461 XP

🎮 354 maç✅ 224 galibiyet ❌ 97 mağlubiyet🤝 33 berabere📊 %70 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1163Son 200 maçTaban: 1088

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GMisafir73425-1818.10.2026
GMisafir73425-2118.10.2026
GMisafir73426-1518.10.2026
GMisafir73425-1918.10.2026
GMisafir73432-1618.10.2026
GMisafir73425-1218.10.2026
GMisafir73425-1718.10.2026
GMisafir#429228-2018.10.2026
GMisafir#429227-2118.10.2026
MSilinmiş Oyuncu19-2618.10.2026
MSilinmiş Oyuncu13-2618.10.2026
GSilinmiş Oyuncu26-2218.10.2026
GSilinmiş Oyuncu25-2018.10.2026
MSilinmiş Oyuncu12-2518.10.2026
GMisafir#654027-2118.10.2026
GMisafir#654027-1818.10.2026
GZey28-2018.10.2026
GMisafir#654027-2118.10.2026
GUlu Hakan25-718.10.2026
GMisafir#129630-1818.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna