Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#669

Misafir#669

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #347 · ELO 1000 · 37.663 XP

🎮 6006 maç✅ 1870 galibiyet ❌ 3739 mağlubiyet🤝 396 berabere📊 %33 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1000Son 200 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MMisafir#120116-3218.10.2026
GMisafir#654025-918.10.2026
GMisafir#654025-1918.10.2026
GMisafir#933127-2118.10.2026
GMisafir#561325-618.10.2026
BMisafir#790924-2418.10.2026
MMisafir#790921-2718.10.2026
MMisafir#229720-2818.10.2026
GMisafir#871045-318.10.2026
GMehmet Açıkgöz25-1218.10.2026
BMehmet Açıkgöz24-2418.10.2026
MMehmet Açıkgöz20-2518.10.2026
GMehmet Açıkgöz25-2318.10.2026
GBrt Mr25-718.10.2026
GBrt Mr25-2318.10.2026
GBrt Mr25-1418.10.2026
GBrt Mr26-1418.10.2026
MMisafir#200519-2518.10.2026
MMisafir#25020-2818.10.2026
MMisafir#25016-3218.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna