Ana Sayfa › Sıralama › ladymia_elif

ladymia_elif

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #247 · ELO 1027 · 8.776 XP

🎮 115 maç✅ 28 galibiyet ❌ 84 mağlubiyet🤝 3 berabere📊 %25 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1027Son 90 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MMisafir#706017-2518.10.2026
MMisafir#70609-2618.10.2026
MSwc5-2518.10.2026
MMisafir#751117-2518.10.2026
MCE ee7-2518.10.2026
MMisafir#751112-2618.10.2026
G@fatihciglik26-2217.10.2026
MMisafir#801713-2517.10.2026
MMisafir#801720-2517.10.2026
G@fatihciglik25-1517.10.2026
G@fatihciglik31-1717.10.2026
G@fatihciglik26-1517.10.2026
M@fatihciglik5-2617.10.2026
M@fatihciglik18-3017.10.2026
M@fatihciglik16-3217.10.2026
GCE ee25-2017.10.2026
MCE ee16-2517.10.2026
GMisafir#8292—10.10.2026
MGMRC8-2510.10.2026
Bkfc119624-2410.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna