Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#237

Misafir#237

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #347 · ELO 1000 · 12.473 XP

🎮 174 maç✅ 96 galibiyet ❌ 61 mağlubiyet🤝 17 berabere📊 %61 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1000Son 161 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GSilinmiş Oyuncu29-1918.10.2026
BAlphaMind24-2417.10.2026
Gmelihkaraluss25-2016.10.2026
GGönül Yetkin48-016.10.2026
GMisafir#885548-016.10.2026
Gmelihkaraluss26-1516.10.2026
MSahibül Hikmet22-2616.10.2026
MSahibül Hikmet21-2516.10.2026
MSahibül Hikmet22-2516.10.2026
MSahibül Hikmet12-2516.10.2026
GSahibül Hikmet25-1416.10.2026
GMisafir#346725-2016.10.2026
GMisafir#346726-1216.10.2026
GMisafir#346725-1616.10.2026
MLaçin19-2716.10.2026
MLaçin11-2616.10.2026
BLaçin24-2416.10.2026
GLaçin30-1816.10.2026
GMisafir#666627-2116.10.2026
GMisafir#219625-916.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna