Ana Sayfa › Sıralama › Kadir ARIKAN

Kadir ARIKAN

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #154 · ELO 1058 · 1.800 XP

🎮 23 maç✅ 9 galibiyet ❌ 11 mağlubiyet🤝 3 berabere📊 %45 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1058Son 29 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MBaku202616-2507.10.2026
MMisafir#954915-2507.10.2026
MMisafir#86293-2707.10.2026
GEmirbtr—07.10.2026
GZeynep Su Kaya25-1606.10.2026
Mkfc11964-2506.10.2026
BDuru Sare ARIKAN24-2406.10.2026
GMina 248-006.10.2026
MGumball21-2606.10.2026
GDuru Sare ARIKAN25-2304.10.2026
MDuru Sare ARIKAN13-2504.10.2026
BDuru Sare ARIKAN24-2404.10.2026
GDuru Sare ARIKAN25-1504.10.2026
MDuru Sare ARIKAN19-2504.10.2026
GDuru Sare ARIKAN25-1304.10.2026
GDuru Sare ARIKAN25-1904.10.2026
MDuru Sare ARIKAN21-2504.10.2026
BDuru Sare ARIKAN24-2404.10.2026
MDuru Sare ARIKAN16-2504.10.2026
MDuru Sare ARIKAN23-2504.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna