Ana Sayfa › Sıralama › Rüzgar Akkurt

Rüzgar Akkurt

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #112 · ELO 1088 · 3.084 XP

🎮 27 maç✅ 10 galibiyet ❌ 17 mağlubiyet🤝 0 berabere📊 %37 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1088Son 35 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GMisafir#956925-1918.10.2026
MZehra15-2517.10.2026
MSelhatin Uren20-2517.10.2026
MSelhatin Uren15-2517.10.2026
GSelhatin Uren25-2317.10.2026
MSelhatin Uren6-2517.10.2026
MSelhatin Uren13-2517.10.2026
MSelhatin Uren23-2517.10.2026
GSelhatin Uren25-2317.10.2026
MMisafir#25022-2617.10.2026
MMisafir#2507-2617.10.2026
MMisafir#25014-2617.10.2026
GGökalp Dayankaç25-1317.10.2026
GGökalp Dayankaç25-2317.10.2026
MSelhatin Uren17-2616.10.2026
G@fatihciglik25-1916.10.2026
GMisafir#2811—16.10.2026
MİMPARATOR8-2516.10.2026
GMisafir#5685—16.10.2026
MMisafir#209122-2516.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna