Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#5584

Misafir#5584

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #41 · ELO 1217 · 4.850 XP

🎮 24 maç✅ 12 galibiyet ❌ 9 mağlubiyet🤝 3 berabere📊 %57 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1217Son 35 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MMisafir#229714-2530.10.2026
GEylül25-1830.10.2026
GGülay25-2330.10.2026
GMisafir#656525-2030.10.2026
BMiray24-2430.10.2026
GEren Özdemir26-530.10.2026
GMetehan25-1329.10.2026
GMetehan25-1229.10.2026
Gyağmur değer29-1929.10.2026
Gyağmur değer27-2129.10.2026
Mİsmail Asaf13-2529.10.2026
Mİsmail Asaf23-2529.10.2026
Mmelek20-2829.10.2026
Bmelek24-2429.10.2026
Gmelek25-1229.10.2026
MMisafir#42223-2529.10.2026
MMisafir#42220-2829.10.2026
BMisafir#42224-2429.10.2026
GBerat Zeren26-1129.10.2026
MBerat Zeren18-2529.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna