Ana Sayfa › Sıralama › AlphaMind

AlphaMind

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #66 · ELO 1142 · 13.651 XP

🎮 211 maç✅ 128 galibiyet ❌ 73 mağlubiyet🤝 10 berabere📊 %64 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1142Son 200 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MMisafir#846522-2618.10.2026
GEkrem yiğit—18.10.2026
Gnadoli26-2018.10.2026
MDaenerys17-2518.10.2026
GMisafir#1821—18.10.2026
MMisafir#688619-2918.10.2026
BReidzer90924-2418.10.2026
MMisafir#751120-2518.10.2026
GEREN26-2118.10.2026
GCeyda25-1418.10.2026
GEREN25-2118.10.2026
MSahibül Hikmet18-2518.10.2026
Gbarlas29-1918.10.2026
Gmehmet ali tural26-1118.10.2026
Gmehmet ali tural25-418.10.2026
GMisafir#442144-418.10.2026
GMisafir#442125-1618.10.2026
GMisafir#442125-1518.10.2026
GÖmer Turhan25-1217.10.2026
GEmine Kahraman46-217.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna