Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#9229

Misafir#9229

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #347 · ELO 1000 · 8.980 XP

🎮 50 maç✅ 33 galibiyet ❌ 14 mağlubiyet🤝 3 berabere📊 %70 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1000Son 61 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GEla34-1418.10.2026
GEla25-2318.10.2026
MMisafir#706021-2518.10.2026
MMisafir#706023-2518.10.2026
MSlymnn2721-2518.10.2026
BSlymnn2724-2418.10.2026
GMisafir#442128-818.10.2026
GMisafir#442130-1818.10.2026
GMisafir#367425-818.10.2026
GYunus Emre Çelik25-1317.10.2026
GYunus Emre Çelik25-1717.10.2026
MYunus Emre Çelik22-2617.10.2026
GYunus Emre Çelik28-1617.10.2026
GMisafir#283126-2217.10.2026
GAKIN ÇELİK35-1317.10.2026
MBeşir Meral15-2517.10.2026
MBeşir Meral23-2517.10.2026
Gİbrahim Kapan27-1416.10.2026
Gİbrahim Kapan25-1316.10.2026
Gİbrahim Kapan25-1716.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna