Ana Sayfa › Sıralama › Daenerys

Daenerys

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #20 · ELO 1340 · 39.867 XP

🎮 729 maç✅ 440 galibiyet ❌ 213 mağlubiyet🤝 76 berabere📊 %67 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1340Son 200 maçTaban: 1233

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GMisafir#229727-1718.10.2026
GMisafir#229725-2318.10.2026
GMisafir#229725-1618.10.2026
GMisafir#688625-2018.10.2026
Gkfc119625-2318.10.2026
MEksik Timur18-3018.10.2026
MSwc16-3217.10.2026
GLaçin27-2117.10.2026
Gkfc119625-1817.10.2026
GMisafir#447529-517.10.2026
MSilinmiş Oyuncu13-2530.09.2026
GLaçin26-2230.09.2026
GMisafir#488128-2030.09.2026
GMisafir#688626-1930.09.2026
GSilinmiş Oyuncu25-830.09.2026
Mnadoli19-2623.09.2026
Mnadoli19-2923.09.2026
Gnadoli25-2123.09.2026
Gnadoli25-1423.09.2026
Gnadoli31-1723.09.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna