Ana Sayfa › Sıralama › melihkaraluss

melihkaraluss

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #152 · ELO 1059 · 3.661 XP

🎮 37 maç✅ 9 galibiyet ❌ 23 mağlubiyet🤝 5 berabere📊 %28 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1059Son 45 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MMisafir#625020-2518.10.2026
MMisafir#790917-2718.10.2026
MMisafir#23720-2516.10.2026
MMisafir#17720-2616.10.2026
MMisafir#23715-2616.10.2026
GFatmagül26-2116.10.2026
MFatmagül19-2516.10.2026
MLaçin12-2516.10.2026
BAKIN ÇELİK24-2416.10.2026
MSahibül Hikmet9-2616.10.2026
MSahibül Hikmet22-2616.10.2026
MMisafir#95697-2616.10.2026
MMisafir#25013-2616.10.2026
Bsrkuş24-2416.10.2026
MSilinmiş Oyuncu22-2616.10.2026
MMisafir#336016-2716.10.2026
BMisafir#965824-2416.10.2026
MMisafir#23415-2614.10.2026
BMisafir#190824-2414.10.2026
GZehra25-1414.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna