Ana Sayfa › Sıralama › selda

selda

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #47 · ELO 1175 · 9.427 XP

🎮 136 maç✅ 58 galibiyet ❌ 63 mağlubiyet🤝 15 berabere📊 %48 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1175Son 117 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MMisafir#944213-2515.10.2026
GCemre DALDI26-1715.10.2026
MGMRC15-2515.10.2026
Mkfc119623-2515.10.2026
GMisafir#209126-2215.10.2026
Ggabbar27-2115.10.2026
GEREN27-1315.10.2026
GEREN26-1815.10.2026
MCE ee22-2615.10.2026
MCE ee20-2515.10.2026
GCE ee26-2215.10.2026
BCE ee24-2415.10.2026
MMisafir#675318-2514.10.2026
GMisafir#613631-1714.10.2026
GEnes Ky28-1314.10.2026
MEylül18-2514.10.2026
GSelamunaleyküm25-2214.10.2026
Gmasaı irem25-914.10.2026
MEcrin 219-2514.10.2026
GTuğçe Bağcı26-1513.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna