Ana Sayfa › Sıralama › fuzuli

fuzuli

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #250 · ELO 1026 · 23.708 XP

🎮 418 maç✅ 226 galibiyet ❌ 164 mağlubiyet🤝 28 berabere📊 %58 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1026Son 193 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GMisafir#447525-1807.10.2026
GMustafa kemal Yay28-2006.10.2026
GMustafa kemal Yay26-1606.10.2026
GMustafa kemal Yay26-1406.10.2026
GMustafa kemal Yay26-1706.10.2026
GMustafa kemal Yay25-2306.10.2026
Gcengaver25-2006.10.2026
GMisafir#25025-2006.10.2026
MMisafir#25021-2706.10.2026
GMisafir#25025-1106.10.2026
MMisafir#25017-2506.10.2026
BMisafir#25024-2406.10.2026
GRabia1425-1106.10.2026
GRabia1425-1706.10.2026
GRabia1426-1606.10.2026
GRabia1426-1806.10.2026
GRabia1425-2306.10.2026
GRabia1425-606.10.2026
GRabia1425-1706.10.2026
GMisafir#459425-1419.09.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna