Ana Sayfa › Sıralama › bombe

bombe

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #102 · ELO 1094 · 10.177 XP

🎮 297 maç✅ 43 galibiyet ❌ 243 mağlubiyet🤝 11 berabere📊 %15 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1094Son 93 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MMisafir#17132-4616.09.2026
MMisafir#171317-2516.09.2026
MMisafir##001723-2516.09.2026
MSlymnn275-2513.09.2026
GGumball25-1813.09.2026
GGumball25-2113.09.2026
GGumball25-2313.09.2026
MPaul Dickinson18-2612.09.2026
Mnadoli9-2511.09.2026
Mnadoli18-2511.09.2026
MPaul Dickinson13-2511.09.2026
Mkfc119622-2610.09.2026
MŞükür Məhişoğlu16-2510.09.2026
MMisafir#171319-2510.09.2026
Mnadoli16-2510.09.2026
GMisafir#2561—10.09.2026
MMisafir#17716-2710.09.2026
Mnadoli18-2510.09.2026
Mnadoli11-2510.09.2026
Mnadoli22-2510.09.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna