Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#7463

Misafir#7463

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #319 · ELO 1016 · 8.025 XP

🎮 296 maç✅ 41 galibiyet ❌ 234 mağlubiyet🤝 21 berabere📊 %15 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1016Son 178 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GMisafir#9221—18.10.2026
MKEYKUBAD19-2618.10.2026
GAli Baran48-018.10.2026
MGMRC16-2518.10.2026
GUlu Hakan—18.10.2026
Mmehmet ali tural22-2618.10.2026
MKEYKUBAD19-2516.10.2026
MKEYKUBAD16-2516.10.2026
MKEYKUBAD9-2516.10.2026
MKEYKUBAD21-2716.10.2026
MKEYKUBAD14-2716.10.2026
MKEYKUBAD11-2516.10.2026
MKEYKUBAD11-3116.10.2026
MKEYKUBAD21-2716.10.2026
MKEYKUBAD22-2516.10.2026
GA.47-116.10.2026
MMisafir#790913-2616.10.2026
MMisafir#790920-2816.10.2026
MMisafir#790915-2616.10.2026
MZey16-2506.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna