Ana Sayfa › Sıralama › Merve

Merve

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #347 · ELO 1000 · 5.753 XP

🎮 65 maç✅ 28 galibiyet ❌ 32 mağlubiyet🤝 5 berabere📊 %47 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1000Son 53 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GMecit380825-1111.10.2026
BMecit380824-2411.10.2026
MMecit380820-2511.10.2026
GMecit380829-1911.10.2026
GMecit380825-1411.10.2026
MMecit380823-2501.10.2026
MMecit380823-2501.10.2026
GMecit380827-2101.10.2026
GMecit380826-1901.10.2026
GMecit380826-2201.10.2026
GMecit380826-2201.10.2026
GMecit380847-101.10.2026
GMecit380825-1927.09.2026
GMecit380826-2227.09.2026
MMecit380823-2527.09.2026
GMecit380825-2327.09.2026
Gnur24325-1326.09.2026
Mnur24320-2526.09.2026
Mnur24321-2726.09.2026
Mnur24316-2526.09.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna