Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#1502

Misafir#1502

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #193 · ELO 1040 · 3.359 XP

🎮 39 maç✅ 19 galibiyet ❌ 20 mağlubiyet🤝 0 berabere📊 %49 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1040Son 50 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MSwc21-2714.10.2026
MSwc15-2514.10.2026
GSwc27-1114.10.2026
GErBa25-1414.10.2026
MErBa16-2514.10.2026
MErBa15-2714.10.2026
GBerkcan Pekdemir25-2214.10.2026
GCemre DALDI25-914.10.2026
GWenomm25-1814.10.2026
GWenomm25-1914.10.2026
GMisafir#606825-912.10.2026
GMisafir#288925-1912.10.2026
Gufka25-1612.10.2026
MMisafir#262522-2612.10.2026
MMisafir#26259-2612.10.2026
MMisafir#675321-2512.10.2026
GMisafir#288926-2212.10.2026
GMisafir#288925-1312.10.2026
GMisafir#950225-1812.10.2026
MBaku202622-2509.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna