Ana Sayfa › Sıralama › Mete45

Mete45

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #48 · ELO 1173 · 52.734 XP

🎮 2353 maç✅ 1338 galibiyet ❌ 813 mağlubiyet🤝 202 berabere📊 %62 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1173Son 200 maçTaban: 1097

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GMisafir#23426-2227.09.2026
GMisafir#862926-2227.09.2026
GMisafir#862925-1427.09.2026
GMisafir#862927-1027.09.2026
GSilinmiş Oyuncu27-2127.09.2026
GMisafir#151626-1927.09.2026
GMisafir#151626-1627.09.2026
GMisafir#151625-727.09.2026
BMisafir#151624-2427.09.2026
GMisafir#151625-2127.09.2026
GMisafir#151625-1127.09.2026
GMisafir#151625-1927.09.2026
GMURAT HOCA48-027.09.2026
GGumball26-927.09.2026
MGumball22-2627.09.2026
MGumball23-2527.09.2026
MSilinmiş Oyuncu19-2527.09.2026
BSilinmiş Oyuncu24-2427.09.2026
GSilinmiş Oyuncu25-1927.09.2026
GMisafir#688625-2027.09.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna