Ana Sayfa › Sıralama › tomris

tomris

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #347 · ELO 1000 · 310 XP

🎮 9 maç✅ 5 galibiyet ❌ 4 mağlubiyet🤝 0 berabere📊 %56 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1000Son 37 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GMisafir#916825-1114.09.2026
MMisafir#916820-2614.09.2026
GMisafir#916826-1414.09.2026
Mufka4-2814.09.2026
MMisafir#614320-2814.09.2026
MMisafir#614312-3614.09.2026
MMisafir#61434-2814.09.2026
MMisafir#614313-2714.09.2026
MMisafir#614322-2614.09.2026
MMisafir#614315-2514.09.2026
MMisafir#614313-2714.09.2026
MMisafir#9t5522-2612.09.2026
GMisafir#9t5528-2012.09.2026
MMisafir#9t5515-3012.09.2026
GMete46-212.09.2026
Merenn16-2611.09.2026
Merenn10-2511.09.2026
Merenn17-2511.09.2026
Merenn22-2611.09.2026
Merenn23-2511.09.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna