Ana Sayfa › Sıralama › Darwin

Darwin

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #27 · ELO 1244 · 28.793 XP

🎮 985 maç✅ 349 galibiyet ❌ 588 mağlubiyet🤝 48 berabere📊 %37 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1244Son 200 maçTaban: 1168

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MMisafir#346713-2518.10.2026
BİMPARATOR24-2418.10.2026
MİMPARATOR16-2518.10.2026
MİMPARATOR21-2718.10.2026
GZeynep Sare Aslan25-1918.10.2026
MZeynep Sare Aslan6-2518.10.2026
MSelhatin Uren22-2617.10.2026
MMisafir#488121-2717.10.2026
MMisafir#17721-2617.10.2026
BGumball24-2417.10.2026
MGumball18-2517.10.2026
MGumball14-3417.10.2026
GGumball25-917.10.2026
MGumball11-2617.10.2026
MGumball22-2617.10.2026
MGumball20-2617.10.2026
GGumball27-717.10.2026
GGumball25-1817.10.2026
GCemre DALDI25-1815.10.2026
MMisafir#944218-2715.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna