Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#8436

Misafir#8436

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #203 · ELO 1039 · 3.037 XP

🎮 17 maç✅ 6 galibiyet ❌ 10 mağlubiyet🤝 1 berabere📊 %38 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1039Son 25 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MBeşir Meral20-2717.10.2026
MBeşir Meral21-2717.10.2026
MMisafir#95915-2516.10.2026
GEkrem yiğit25-416.10.2026
GMisafir#876725-2316.10.2026
GNinziya25-2016.10.2026
MNinziya17-2716.10.2026
MSilinmiş Oyuncu12-2616.10.2026
MSilinmiş Oyuncu22-2616.10.2026
GSilinmiş Oyuncu25-1216.10.2026
MSilinmiş Oyuncu19-2916.10.2026
GMisafir#751126-2216.10.2026
BMisafir#751124-2416.10.2026
MMisafir#75119-2516.10.2026
GMisafir#548448-016.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna