Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#2811

Misafir#2811

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #138 · ELO 1069 · 5.862 XP

🎮 78 maç✅ 31 galibiyet ❌ 40 mağlubiyet🤝 7 berabere📊 %44 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1069Son 95 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MKEYKUBAD8-2516.10.2026
GYusuf 225-1716.10.2026
BKEYKUBAD24-2416.10.2026
MMisafir#612719-2512.10.2026
GSelamunaleyküm25-1812.10.2026
Mkfc119613-2512.10.2026
GAyham Hatip—12.10.2026
MMisafir#721322-2512.10.2026
BErdem Çelik24-2412.10.2026
GZehra Tülay GÖNEN25-1512.10.2026
GZehra Tülay GÖNEN25-712.10.2026
GBaran Tatlıcı25-1812.10.2026
GSilinmiş Oyuncu28-2011.10.2026
GSilinmiş Oyuncu25-1511.10.2026
GSilinmiş Oyuncu25-1411.10.2026
MFatma asff21-2708.10.2026
MBaku202612-2707.10.2026
MFatma asff14-2607.10.2026
BMisafir#23424-2407.10.2026
MMisafir#23717-2606.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna